09917183929

تبلیغ کفش Asics در کلاس جهانی

این محتوا توسط تیم تخصصی پاوربانک گردآوری شده است.
برای مشاهده ویدئو قند__شکن_ خود را روشن کنید.


بنیانگذار شرکت اسیکس (Asics)، اونیتسوکای ژاپنی است؛ کسی که از سال 1949 تا به حال توانسته با رعایت معیارها و شاخص های بین المللی، کالایی در کلاس جهانی ارائه کند. نام شرکت اسیکس از عبارت لاتین «anima sana in corpore sano» به معنی «روح سالم در بدن سالم» گرفته شده‌ است. درون مایه تبلیغ در این است که برند اسیکس می تواند تمام طیف های آماتور تا حرفه ای را راضی نگه دارد؛ فرقی ندارد روی آسفالات دوندگی کنید یا در دشت و کوهستان؛ ارگونومی این کفش طوری طراحی شده که در همه حال قدرت جنگ دارد!

……………………………………………………………………………………………

درباره موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده بیشتر بدانید!www.mrioi.com

شرکت های تبلیغاتی و تحقیقاتی زیادی در ایران فعال هستند؛ اما کمتر شرکت تبلیغاتی را در ایران می توان یافت که در عرصه بین المللی فعال باشد؛ با توجه به سوابق درخشان تیم موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده در کشورهای عراق، ازبکستان، کشورهای حوزه خلیج فارس، کشورهای آسیای مرکزی و CIS و همچنین بعضی از کشورهای آفریقایی، می توانیم به عنوان یک مشاور و یا شرکت تبلیغاتی در کنار تیم تبلیغاتی شما باشیم. ما در حال همکاری با شرکت های تبلیغاتی داخل کشور نیز هستیم و از این جهت توانایی اجرای هر نوع کمپین تبلیغاتی در موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده وجود دارد. یکی از معظلات شرکت های تبلیغاتی و یا کانون تبلیغاتی های داخل کشور نداشتن ارتباط قوی با کشورهای همسایه برای اجرای کمپین های تبلیغاتی در بازارهای هدف صادراتی است.

🧐 Watch till end 🙃 how to make power bank||powerbank ||life hacks||hacks||song||life
ادامه مطلب

تمرکز اصلی موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده روی دو ستون اصلی تبلیغات و تحقیقات بازاریابی است؛ دو رکن مهم در بازاریابی و فروش، شناخت دقیق از بازار هدف چه در ابعاد داخلی و یا صادراتی است. با توجه به حجم بالای صادرات ایران به کشورهای عراق، افغانستان و سایر کشورهای همسایه شمالی و جنوبی کشور عزیزمان، در طول 7 سال گذشته تمرکز خود را روی این بازارهای هدف خارجی گذاشته ایم؛ از این جهت با عنایت و لطف پروردگار متعال توانسته ایم در عراق و ازبکستان دفتر دائم داشته باشیم و در 12 کشور دیگر در قالب همکاری مشترک با شرکای تجاری خود همکاری می کنیم. شما در موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده از ما تبلیغات، تحقیقات بازاریابی، بازاریابی و فروش صادراتی را بخواهید!

توضیحات بالا به این معنی نیست که ما در موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده از بازار داخل غافل بوده ایم؛ به لطف همکاری و همراهی دوستان خوبمان در شرکت های تبلیغاتی و کانون تبلیغاتی های فعال در سراسر کشور در این سال ها توانسته ایم در عرصه های مختلف تبلیغاتی، پروژه های قوی را از شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش کنیم؛ آن چیزی که موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده را با سایر شرکت های تبلیغاتی و کانون تبلیغاتی های کشور متفاوت می کند این است که ما خدمات تبلیغاتی را در کنار تحقیقات بازاریابی ارائه می دهیم! ما به این قائل هستیم تبلیغات بدون تحقیقات بازار بی معنی است و باید قبل و بعد از اجرای کمپین تبلیغاتی حتما بازار هدف خود را پایش و آمایش کنیم تا ببینم میزان آگهی از برند(Brand Awareness) ما چقدر تغییر کرده است. البته این فقط یکی از شاخص هایی است که باید هر شرکت تبلیغاتی آن را پایش کند و اساساً مولفه های اثر گذار زیادی است که باید برای برند مورد نظر رصد و پایش شود تا کمپین اثر گذار باشد! خلاصه راحتتون کنیم حرف های زیادی برای گفتین داریم! کافی است با ما تماس بگیرید تا متوجه بشین؛ منتظر تماس هاتون هستیم (:

راهنمای خرید پاور بانک | پارت اول
ادامه مطلب

موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده: www.mrioi.com

#کفش
#Asics
#بزاززاده
#تبلیغ_کفش
#کفش_اسیکس
#برند_اسیکس
#Asics_کفش
#شرکت_اسیکس
#تحقیقات_بازار
#مشاور_تبلیغاتی
#مشاور_برندینگ
#مشاور_صادراتی
#مشاوره_صادرات
#تحقیقات_بازاریابی
#اونیتسوکای_ژاپنی
#بازاریابی_صادراتی
#موسسه_تبلیغاتی_ایده
#مشاور_کسب_و_کار
#مشاوره_بازاریابی_صنعتی
#کلینیک_مشاوره_بازاریابی_ایده

منبع

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب