09917183929

راهنمای خرید بهترین پاور بانک سامسونگ

بهترین پاور بانک سامسونگ را چگونه انتخاب کنیم

باطری های ویژه که در یک مسیر مخصوص با شارژ الکتریکی معین، محکم و فشرده شده اند را « پاور بانک» می گویند. در این قسمت قصد داریم شما را با بهترین پاور بانک سامسونگ  آشنا کنیم. این دستگاه این امکان را برای شما فراهم می سازند که انرژی الکتریکی را ذخیره نماید و در مواقع لزوم از این انرژی به منظور شارژ کردن گوشی های هوشمند همراه و تبلت بهره مند شوید. در حال حاضر بکارگیری از پاور بانک کم و بیش به امری رایج تبدیل گردیده است و جزء موارد مهم و ضروری برای مصرف کنندگان از تبلت، موبایل و همچنین پخش کننده های پرتابل معرفی شده است.

 نکته مهم این است که این دستگاه های هوشمند جهت کلیه سیستم های که دارای پورت ( USB ) هستند قابل بهره مندی است. به عنوان مثال پلیرهای MP3، تبلت، گوشی های همراه هوشمند، اسپیکرهای پرتال، سیستم های GPS از طریق پاور بانک شارژ می گردند. بطور کلی هر سیستمی که از طریق پورت یو اس بی شارژ می گردد قابلیت این را دارد که با کمک پاور بانک نیز شارژ شود. تنها مورد مهم این است که پاور بانک به طور کامل شارژ داشته باشد.

بهترین پاور بانک سامسونگ و اجزای تشکیل دهنده آن

برای شناخت بهترین پاور بانک سامسونگ، در خصوص اجزای تشکیل دهنده این دستگاه توضیحاتی برای شما بیان می‌کنیم. به طور کلی پاور بانک ها در تمام برندها مانند پاور بانک شیائومی، سیلیکون پاور و … از ( Mini USB ) مینی سوکت یو اس بی و همچنین ورودی به منظور تامین شارژ نیز تشکیل شده است تا از این طریق انرژی الکتریکی در راستای ذخیره شایسته را دریافت نماید. انرژی با کمک پورت یو اس بی که به کامپیوتر شخصی یا برق وصل می گردد فراهم میشود.

باید متذکر شد که این ارتباطات به وسیله یک کابل که جهت کلیه پاور بانک ها طراحی شده است صورت می گیرد.  بطور کلی هر پاور بانک از پورت USB و همچنین مینی پورت USB تشکیل شده است. اما باید متذکر شد که برخی از این دستگاه ها نسبت به سایر پاور بانک های دیگر از پورت های اضافی نیز تشکیل شده اند. اما در مجموع وجود این دو پورت اصلی در کلیه پاور بانک ها مهم و ضروری است.

لیست قیمت پاور بانک سامسونگ + لیست قیمت به روز و آنلاین پاور بانک
ادامه مطلب

ظرفیت پاور بانک ملاکی برای انتخاب بهترین پاور بانک سامسونگ

بهتر است بدانید که ظرفیت این دستگاه ها در حقیقت به اندازه قدرت پاور بانک در اندوخته انرژی الکتریکی در مقدار میلی آمپر است. با توجه به ظرفیت این دستگاه های الکتریکی می توانیم سیستم های متعددی را با کمک آنها شارژ نمایم. به عنوان مثال پاور بانک هزار و پانصد میلی آمپر برای شارژ یک گوشی هوشمند که دارای صفحه نمایشگر متوسط است مناسب بوده اما به منظور شارژ دستگاه هایی که دارای مصرف الکتریکی نسبتاً بالای هستند نظیر گوشی موبایل بزرگ و همچنین تبلت ها فرد نیاز به شارژ با دفعات متعدد دارد. به منظور شارژ سیستم های که احتیاج به میلی آمپر بالاتری برای شارژ کامل دارند باید از ظرفیتهای بیشتری این دستگاهها مانند (هشت هزار، ده هزار، دوازده هزار میلی آمپر) و اینکه بالاتر استفاده نمایم.

انواع پاور بانک های سامسونگ

بهترین پاور بانک سامسونگ شامل :

1)  SAMSUNG EB-P 1100 10000 Ah Power Bank

2)  SAMSUNG EB-U1200 10000mAh Wireless Power Bank

3)  SAMSUNG  EB-3020 5000mAh

4)  SAMSUNG  EB-P1100 BSEGAE

5)  SAMSUNG EB-3300 XJEGWW

6)  Samsung Fast Charging Battery pack Type-C 5200 mah

7)  Samsung EB-PN920UFEGUS 5200mAh Power Bank

8)  Samsung EB-PG950CNEGWW 5100mAh Power Bank

9)  Samsung EB-P3000 10000mAhPower Bank

10) Samsung Fast Charge 5100 mAh BatteryPack

از کلیه بهترین پاور بانک سامسونگ است که در اختیار مصرف کنندگان قرار دارد و می توانند به راحتی با کمک آنها گوشی های هوشمند خود را شارژ نمایند.

بهترین پاور بانک سامسونگ را چگونه انتخاب کنیم

ویژگی های بهترین پاور بانک سامسونگ

همانطور که میدانید هر پاور بانک از ویژگی های متعددی تشکیل شده است که در زمان خرید باید به آن توجه نمایم تا خرید مطمئن تری را انجام دهیم. با توجه به مشخصه های اصلی این دستگاه ها، می توانید بر اساس کارایی و عملکرد مورد انتظار از دستگاه مناسب ترین و در عین حال مطلوب ترین دستگاه را برای شارژ گوشی های هوشمند خود انتخاب نماید. بطور کلی شش مشخصه اصلی در زمان تعیین پاوربانک به آن توجه نمایم شامل:

ظرفیت و یا حجم پاوربانک

هر دستگاه دارای حجم معین و معلومی است و بیش از آن قادر نیست که انرژی الکتریکی را در خود اندوخته نماید. باید متذکر شد که حجم این دستگاه را بر اساس میلی آمپر ساعت مورد سنجش قرار می دهند و به هر میزان که این مقدار بالاتر باشد، تخلیه آن به زمان بیشتری نیاز دارد. حجم دستگاه بایستی با حجم باتری اسمارت فون نیز هماهنگ باشد. بهتر است که در زمان خرید دستگاه از پاوربانک های با ظرفیت بالا استفاده نمایم تا از این طریق بتوانیم گوشی همراه خود را در طول روز شارژ نمایم. در حال حاضر پاور بانکی در بازار موجود است که مناسب برای لپ تاپ است که حجم و ظرفیت آنها به مراتب از پاور بانک های گوشی های هوشمند نیز بیشتر است.

تفاوت پاور بانک شیائومی با سامسونگ+معرفی و مشخصات برندها
ادامه مطلب

میزان ولتاژهای ورودی و خروجی پاور بانک

این دستگاه همانند دیگر لوازم الکترونیکی از ولتاژ ورودی و همچنین خروجی مخصوصی تشکیل شده است. برهمین اساس باید دستگاهی را انتخاب نمایم که اندازه ولتاژ خروجی آن به مراتب بالاتر از ولتاژ لازم جهت اسمارت فون نباشد. زیرا این امر سبب آسیب رسیدن به باتری گوشی شده و علاوه بر این ماندگاری و دوام اسمارت فون نیز از حالت معمولی زودتر به پایان می رسد.

باید گفت که ولتاژ بخش داخلی هم به مقدار ولتاژ خروجی دستگاه دارای اهمیت بسزایی است. به این ترتیب اگر ولتاژ بخش داخلی دستگاه پایین باشد، عملیات کامل شدن شارژ پاوربانک به زمان بیشتری نیاز دارد و سبب می شود که شما نتوانید استفاده کاربردی از دستگاه برای شارژ گوشی خود داشته باشید. بنابراین بهترین پاور بانک سامسونگ دارای ولتاژ ورودی و خروجی استاندارد و مناسبی است که سبب شده بیشتر مشتریان از این برند دستگاه خود را خریداری نمایند.

کیفیت و قیمت پاور بانک

در زمان تهیه و خرید هر کالای قیمت آن اولویت اول خریداران است که نگاه مشتریان را به خود جلب می نماید. به این ترتیب در خصوص خرید این دستگاه الکتریکی کیفیت و قیمت نیز نقش بسزایی را دارد. کیفیت این دستگاه تاثیر قابل ملاحظه ی در دوام و ماندگاری باتری تبلت و گوشی های هوشمند دارد. به دلیل این که این دستگاه به گوشی هوشمند وصل می شود بایستی از بهترین کیفیت برخوردار باشد تا از آسیب به باتری اسمارت فون نیز جلوگیری شود. بهتر است که در زمان خرید انتخاب ما بهترین پاور بانک سامسونگ باشد.

وزن و مقدار پاور بانک

این دستگاه الکتریکی در اندازه و همچنین وزن های متعددی ساخته شده است که اندازه و مقدار آنها بسته به حجم دستگاه دارد. به این ترتیب هرچه حجم دستگاه بالاتر باشد ، مقدار پاور بانک هم نیز به مراتب بزرگتر است. اما دستگاه های کوچک تر به مراتب حجم پایین تری را نیز دارند که این امر سبب گردیده نسبت به سایر دستگاه های دیگر سریعتر خالی شود. یکی از مهمترین عواملی که این برند برای تولید این دستگاه الکتریکی در نظر گرفته است اندازه پاور بانک است به این صورتکه افرادی که تردد شغلی زیادی دارند به سایز کوچکتر این دستگاه نیاز دارند زیرا سایز پاور بانک در این برند مطرح دنیا از ارجحیت بالاتری برخوردار است.

راهنمای خرید پاور بانک میکسر + مشخصات پاور بانک میکسر خوب و با کیفیت
ادامه مطلب

آمپر دستگاه (شدت جریان پاور بانک)

اضافه بر میزان ولتاژهای ورودی و خروجی این دستگاه یکی از عوامل مهم و اصلی که باید در زمان خرید دستگاه الکتریکی به آن توجه داشته باشیم شدت جریان پاور بانک است. واحد آمپر که مرتبط به میزان جریان دارد، بیانگر تسریع شارژ نمودن اسمارت فون و علاوه براین تعجیل شارژ شدن خود دستگاه است. به طور معمول آمپر این سری از دستگاه های الکتریکی ایده آل رایج  به طور متوسط بین یک تا سه و یک دهم است. به همین ترتیب هرچه مقدار آمپر این عدد بیشتر باشد، سرعت شارژ نمودن گوشی و یا تبلت وصل شده به پاور بانک نیز در کوتاهترین زمان انجام می گیرد.

توانایی بهره مندی به منظور بیش از یک سیستم

پاور بانک ها دارای انواع متعددی پورت (درگاه) هستند نظیر لایتنیگ و همچنین USB-A و اکثر این دستگاه های الکترونیکی از تعداد زیادی پورت یا درگاه تشکیل شده اند. باید بدانید که هر درگاه به منظور شارژ نمودن سیستم ویژه ای مورد استفاده قرار می گیرند. به طور مثال ، اکثر این دستگاههای الکتریکی بیش از دو پورت یو اس بی (USB ) تشکیل شده اند که با کمک آنها میتوان گوشی های هوشمند زیادی را شارژ نمود. یکی از مزایای بهره مندی از درگاههای متعدد بر روی پاور بانک را میتوان به این مورد اشاره کرد که علاوه بر یک دستگاه می توان دستگاه دیگری را نیز با کمک این پاور بانک شارژ کرد.

کلیه موارد ذکر شده از ویژگی های اساسی بهترین پاور بانک سامسونگ است که سبب شده افرادی زیادی از این دستگاه استقبال نمایند.

نتیجه گیری برای بهترین پاور بانک سامسونگ

با پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه افرادی که دارای مشغله های شغلی زیادی هستند میتواند با کمک بهترین پاور بانک سامسونگ گوشی های هوشمند خود را در هر زمان و در هر مکانی شارژ نمایند و از آن استفاده نمایند. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب