09917183929

معرفی بهترین پاور بانک خورشیدی در دنیا+مشخصات و مزایای استفاده از آنها

بهترین پاور بانک خورشیدی در دنیا

یکی از ضروری ترین وسیله های حال حاضر برای افرادی که استفاده ی زیادی از دستگاه های هوشمند مانند تلفن های همراه، ساعت های هوشمند، تبلت ها و سایر مواردی از این دست دارند چیزی نیست به جز پاوربانک. یکی از انواع پاوربانک ها نوع خورشیدی آن هستند که در این مطلب سعی داریم تا به معرفی بهترین پاور بانک خورشیدی در دنیا بپردازیم با ما همراه باشید.

شناسایی بهترین پاور بانک خورشیدی

پاوربانک ها عموما در ساختار خود از باتری هایی بهره می برند که قابل شارژ بوده و توانایی این را دارند که این انرژی را در خود ذخیره کرده و سپس بتوان از آن برای شارژ کردن دستگاه های الکترونیکی قابل شارژ استفاده کرد. پاور بانک های خورشیدی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تنها تفاوتی که دارند این است که در عوض برق از انرژی موجود در نور خورشید استفاده می کنند تا شارژ شده و یا اصطلاحا خود را تغذیه کنند.

نحوه کار با بهترین پاور بانک خورشیدی

 عموما بهترین پاور بانک خورشیدی به وسیله ی پنل هایی که نور خورشید را جذب می کنند و در داخل این دستگاه ها قرار گرفته اند کار می کنند و به این وسیله قابل شارژ شدن هستند. این پنل های خورشیدی همان صفحه هایی هستند که رنگ آنها تیره بوده و به شکلی تخت هم هستند که هنگامی که نور خورشید به آنها برخورد می کند آنها قادر هستند تا آن را در درون سلول های خود ذخیره کنند. در نهایت هم می توان از این نیرویی که در داخل پاوربانک ذخیره شده است برای شارژ کردن دوباره ی دستگاه هایمان بهره ببریم. این نوع از پاوربانک ها عموما برای همه ی افراد مناسب نیستند و بیشتر برای افرادی که به طبیعت گردی علاقه دارند و در عین حال  اهل کوهنوردی هستند و نیز افرادی که در شهرهای بسیار گرم که خورشید به صورت مداوم وجود داشته و به صورت پیوسته در حال تابیدن است مناسب هستند.

بهترین کابل شارژ + راهنمای خرید با معرفی بهترین کابل شارژ
ادامه مطلب

بهترین پاور بانک خورشیدی در دنیا

چرا باید از پاور بانک های خورشیدی استفاده کنیم؟

حال این سوال پیش می آید که اصلا چرا می بایست از بهترین پاور بانک خورشیدی برای شارژ کردن دستگاه های هوشمند خود بهره ببریم؟ در حال حاضر به نوعی می توان گفت که ما در دوره ی تکنولوژی قرار داریم و همین امر سبب می شود تا به صورتی فزاینده نیروی الکتریکی تولید کنیم. این نیروی الکتریکی در نیروگاه ها آن هم از نوع فسیلی به تولید می رسد و همین امر هم سبب بالا رفتن میزان گازهای گلخانه ای موجود در جو زمین می شوند. در نهایت این امر می تواند منجر به گرمایش کره ی زمین شده و مشکل های زیادی را چه برای ما انسان ها و چه برای سایر ساکنین کره ی زمین به وجود بیاورد.

همین امر استفاده از انرژی های زیست تجدیدپذیر را به یک راهکار مناسب تبدیل کرده است که کمک می کنند تا زمینی بهتر و سرشار از انرژی های پاک داشته باشیم. لذا یکی از دغدغه های حال حاضر بشر این است که این انرژی های جدید را به دست آورده و از آنها بهره ی لازم را ببرد. قطعا یکی از بهترین این انرژی ها انرژی خورشیدی است که استفاده های بسیار زیادی نیز دارد. یکی از جدیدترین کاربردهای این انرژی را می توان در تولید بهترین پاور بانک خورشیدی مشاهده نمود.

عموم افرادی که از دوستداران محیط زیست هستند و برای حفظ آن به صورت جدی تلاش می کنند به بهره گیری از این دست انرژی ها که به انرژی های پاک شناخته می شوند تمایل زیادی داشته و افراد را ترغیب به استفاده از این دست انرژی ها می کنند. هرچند که در صورتی که انرژی الکتریکی تحت هیچ شرایطی قابل استفاده نبوده و قابلیت دسترسی به آن را نداشته باشیم نه تنها راه حل بوده بلکه چاره ی دیگری هم  نداشته و ملزم به بهره گیری از آن هستیم.

بهترین پاور بانک خورشیدی از نظر استفاده کننده های آن کدام هستند؟

در زیر به بهترین پاور بانک های خورشیدی اشاره کرده ایم:

A2422 PowerPort Solar Lite

در حال حاضر از نظر کاربران لقب بهترین پاور بانک خورشیدی به پاور بانک انکر تعلق می گیرد که مدل آن ای بیست و چهار بیست و دو پاورپورت سولار لایت A2422 PowerPort Solar Lite است. قطعا به غیر از این نمونه از پاوربانک های خورشیدی انواع  مختلف پاوربانک های دیگر نیز وجود دارند که از نوع خورشیدی بوده و در عین حال در دسته ی بهترین ها قرار می گیرند. برای نمونه می توان به بهترین پاور بانک خورشیدی از برند راوپاور اشاره کرد که در دسته ی باکیفیت ترین و در عین حال به صرفه ترین از نظر اقتصادی قرار می گیرد.

معایب پاوربانک ⚡️ همه چیز درباره پاوربانک بی کیفیت
ادامه مطلب

RP- PB003

پاوربانک راوپاور از نوعRP- PB003  یکی از بهترین های این برند بوده که دارای ظرفیتی برابر با پانزده هزار میلی آمپر در ساعت است. همانند سایر پاوربانک های خورشیدی راوپاور RP- PB003 از نیروی خورشید برای شارژ شدن بهره می برد و پس از پر شدن شارژ آن قادر هستیم تا از آن برای اقدام به شارژ نمودن دستگاههای الکترونیکی نظیر گوشی های هوشمند، لپ تاپ ها، تبلت ها و سایر مواردی از این دست استفاده کنیم.

خوب است این را هم بدانید که این نوع از پاوربانک ها را علاوه بر نور خورشید به صورت معمولی هم می توان به وسیله ی پورت های یو اس بی که از نوع میکرو هستند شارژ نمود. به علت این که جریان وارد شده به این پاوربانک ها برابر با دو آمپر است لذا همین امر باعث می شود تا با سرعت بهتر و بیشتری شارژ شوند. علاوه بر پاوربانک های خورشیدی برند راوپاور می توان از پاوربانک های برند واگان مدل دابلیو ده (W10) نیز نام برد که گنجایش آن ده هزار میلی آمپر بوده و آن هم در دسته ی یکی از بهترین پاور بانک خورشیدی قرار می گیرد.

ویژگی های بهترین پاور بانک خورشیدی انکر مدل ای بیست و چهار بیست و دو پاورپورت سولار لایت A2422 PowerPort Solar Lite

همانطور که گفتیم از نظر کاربران یکی از بهترین و شاید بهتر باشد بگوییم بهترین پاور بانک خورشیدی چیزی نیست به غیر از پاوربانک انکر مدل A2422 PowerPort Solar Lite که در این قصد داریم تا به شرح مشخصه های بارز این دستگاه بپردازیم. میزان جریانی که این پاوربانک به صورتی خروجی تولید می کند برابر با دو و یک دهم آمپر بوده و مخصوصا برای دستگاههای تلفن هوشمند و نیز تبلت ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این نمونه از پاوربانک انکر دارای دو پورت خروجی که بهتر اس به صورت همزمان مورد استفاده قرار نگیرند تا عمر دستگاه افزایش پیدا کند. پاوربانک های این برند که از نوع خورشیدی هستند از تکنولوژی پاور آی کیو Power IQ و نیز توانایی فراهم آوردن شارژی که ایمن است برخوردار هستند و به همین دلیل در میان سایر همتایان خود هیچ رقیبی ندارند.

به طور کلی پاوربانک های خورشیدی انکر بسیار کارآمد هستند و مزیت بزرگ آنها را می توان استفاده از پنل های بزرگ برای ذخیره ی انرژی خورشید به شمار آورد که شما را قادر می کند تا به راحتی و نیز خیلی سریع با قرار دادن این پاوربانک ها در معرض نور خورشید آنها را شارژ نموده و آماده ی مصرف کنید. اگر شما هم در زمره ی افرادی هستید که به شدت علاقمند به گشت و گذار در طبیعت و کوهنوردی و سایر تفریح هایی از این دست هستید و در عین حال به عکاسی با گوشی هم علاقه دارید بهترین پاور بانک خورشیدی انکر می تواند همراه خوبی برای شما در گشت و گذار هایتان باشد و در عین حال شما را از پریزهای برق بی نیاز می سازد.

چگونه بهترین مارک خرید پاور بانک برای گوشی سامسونگ را انتخاب کنیم؟
ادامه مطلب

بهترین پاور بانک خورشیدی در دنیا

ساختار پاور بانک انکر مدل ای بیست و چهار بیست و دو پاورپورت سولار لایت A2422 PowerPort Solar Lite

همانطور که در قسمت های قبلی متوجه شدید از نظر کاربران لقب بهترین پاور بانک خورشیدی به پاوربانک انکر مدل ای بیست و چهار بیست و دو پاورپورت سولار لایت A2422 PowerPort Solar Lite تعلق گرفته است. این پاوربانک از نظر ساختاری دارای 4 قسمت است که می توان خیلی راحت آنها را روی یکدیگر تا نموده و به هم فشرده نمود تا به صورت یکپارچه و جمع و جور دربیاید. روی سه قسمت از این چهار قسمت با سلول ها یا همان پنل های مخصوص انرژی خورشید پوشانده شده است که به کمک آنها پاور بانک انرژی مورد نیاز خود را از خورشید دریافت نموده و در خود ذخیره می کند. با توجه به اینکه سطح تماس نور خورشید با پنل های خورشیدی این دستگاه بسیار وسیع است کمک می کند تا این مدل از پاوربانک خیلی بهتر و در عین حال با سرعت بیشتری در مقایسه با سایر پاوربانک هایی که از نوع خورشیدی هستند شارژ شود. همچنین اگر به ساختار آن دقت کنید می بینید که در کنج های این پاوربانک حلقه هایی موجود هستند که از جنس فلز بوده و می تواند از آنها برای متصل کردن پاوربانک به کیف و یا هرجای دیگری که قابل اتصال باشد بهره گرفت.

خلاصه بهترین پاور بانک خورشیدی

اگر شما هم اهل طبیعت و گشتن در آن هستید و در عین حال هم به گوشی تلفن همراه هوشمند خود بسیار وابسته هستید بهترین راه حل برای شما استفاده از بهترین پاور بانک خورشیدی است که بنا بر نظر کاربران چیزی نیست جز پاور بانک انکر مدل ای بیست و چهار بیست و دو پاورپورت سولار لایت A2422 PowerPort Solar Lite که در این مطلب مفصل به آن پرداختیم. برای اطلاعات بیشتر و راهنمای خرید پاور بانک انکر می توانید به لینک مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب