09917183929

بهترین پاوربانک 2018 + راهنمای خرید بهترین پاوربانک 2018

بهترین پاوربانک های 2018

یکی از دغدغه های کاربران تلفن همراه تمام شدن شارژ گوشی و بی گوشی ماندن است. چرا که امروزه دیگر این گوشی ها تنها گوشی نیستند بلکه ساعت، دوربین، دفترچه ی یادداشت، تقویم و بسیاری از امکانات دیگر را نیز پوشش می دهند. لذا لزوم استفاده از پاوربانک ها و انتخاب بهترین آنها پیش می آید. اگر شما هم در اندیشه ی خرید پاوربانک هستید در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین پاوربانک های 2018 بپردازیم. همچنین قصد داریم تا راهنمای جامع و در عین حال مختصری هم برای خرید بهترین پاوربانک های 2018 ارائه دهیم.

بهترین پاوربانک های 2018 چه برندهایی هستند؟

این روزها گوشی های هوشمند تنها یک گوشی برای برقراری ارتباط تلفنی نیستند. آنها به یک ابزار همه منظوره تبدیل شده اند که برای هر کاری از مسیریابی گرفته تا فرستادن ایمیل و … استفاده می شوند. برای همین وقتی که شارژ گوشی تمام می شود کاربر احساس میکند چیزی کم دارد. برای همین منظور پاوربانک ها طراحی و به بازار عرضه شدند تا کاربران دیگر دغدغه ی تمام شدن شارژ آن را نداشته باشند. اما انتخاب پاوربانک مناسب خیلی آسان نیست. می بایست برخی ویژگی ها را مورد بررسی قرار داد و از میان هزاران نمونه ی موجود بهترین آنها را انتخاب کرد. پیش از این که  به این ویژگی ها بپردازیم قصد داریم تا برخی از بهترین پاوربانک های 2018 را به شما معرفی کنیم:

  1. یکی از بهترین پاوربانک های 2018 را می توان پاور بانک پاورکور اسپید 10000 کیو سی از پاور بانک های برند انکر به شمار آورد. (Anker PowerCore Speed 10000 QC) سرعت بالای شارژ، ابعاد کوچک و سبکی، گنجایش بالای باتری از جمله نکته های مثبت این پاوربانک هستند.
  2. اگر به دنبال پاوربانکی هستید که بتواند در سفرهای کوتاه ، گشت و گذار در طبیعت و … برای چند روز دوام بیاورد پاوربانک بیست هزار و صد میلی آمپری راوپاور (RavPower PowerStation Series 20100mAh Portable Power Outlet) می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد.
  3. پاور بانک Anker PowerCore II 10000 Slim هم با ظاهری جذاب و گنجایش باتری مناسب یکی دیگر از بهترین پاوربانک های 2018 به شمار می آید که از قابلیت مهم فست شارژ هم بهره می برد.
  4. اگر به دنبال پاوربانکی با مقاومت بالا از نظر فیزیکی می گردید یکی از بهترین گزینه ها پاوربانک DXPower Armor DX0001 است. این پاوربانک هنگامی که خاموش باشد و دستگاهی به آن متصل نباشد ضدآب است.
بهترین کابل شارژ + راهنمای خرید با معرفی بهترین کابل شارژ
ادامه مطلب

بهترین پاوربانک های 2018

راهنمای خرید بهترین پاوربانک 2018

حال که با چندتا از بهترین پاوربانک های 2018 و کاربردی ترین آنها آشنا شدید نوبت به این می رسد که ببینیم در هنگام خرید پاوربانک می بایست به چه نکته هایی دقت کنیم و چه مواردی را مورد بررسی قرار دهیم. این موارد به شرح زیر هستند:

  1. انتخاب درست ظرفیت پاوربانک
  2. وزن و ابعاد پاوربانک
  3. شدت جریانی پاور بانک و تناسب آن با دستگاه های در حال شارژ
  4. یک یا چند درگاه داشتن پاوربانک
  5. دارا بودن قابلیت فست شارژ

در ادامه به توضیحی راجع به هر یک از این نکته ها می پردازیم.

انتخاب درست ظرفیت پاوربانک

یکی از مهمترین مشخصه های هر پاوربانک ظرفیتی است که با ان به بازار عرضه می شود. این یعنی شما به وسیله ی پاوربانک مورد بحث و با یک بار شارژ آن قادر هستید تا چند مرتبه گوشی و یا سایر دستگاه های خود را شارژ کنید. رج ظرفیت پاوربانک ها از 5 هزار میلی آمپر شروع شده و تا هشتاد هزار میلی آمپر ادامه می یابد. برای انتخاب ظرفیت مناسب این دستگاه می بایست گوشی یا دستگاهی که به آن متصل می شود و جریان باتری آن و نیز نیازهای خود را بشناسید و سپس بهترین انتخاب را داشته باشید.

بهترین پاوربانک 20000 فست شارژ + 6 مدل از بهترین برند های پاوربانک فست شارژ
ادامه مطلب

مثلا در صورتی که لازم است دو یا چند بار بیشتر در روز گوشی خود را شارژکنید بهتر است به سراغ پاوربانک هایی با ظرفیت بالاتر بروید. برای خرید بهترین پاوربانک های 2018 به این نکته ی مهم دقت داشته باشید ظرفیتی که برای پاوربانک ها ذکر می کنند و در اطلاعات آنها آورده شده است به نام ظرفیت اسمی شناخته می شود. ولی ظرفیت واقعی که دستگاه مورد نظر دارد با این عدد متفاوت بوده و عموما بین 20  تا 30 درصد پایینتر از این مقدار ذکر شده است. مثلا پاوربانک های ده هزار میلی آمپری دارای ظرفیت اصلی حدودا هفت هزار الی هشت هزار میلی آمپر هستند.

وزن و ابعاد پاوربانک هم دارای اهمیت است

همانطور که از نام شارژر همراه هم برمی آید پاوربانک ها وسیله هایی هستند که می بایست آنها را با خود حمل کنیم. پس اگر زیادی سنگین باشند یا خیلی بزرگ و بدقواره باشند قطعا حمل و نقل آنها سخت بوده و حتی گاها ممکن است عطای آنها را به لقایشان بخشیده و آنها را در خانه بگذاریم. پس در هنگام انتخاب و  خرید بهترین برند پاوربانک 2018 لازم است حتما به اندازه های آن هم توجه داشته و آن را متناسب انتخاب کنید.

استفاده از راهنمای خرید پاور بانک برای بهترین انتخاب در خرید پاور بانک
ادامه مطلب

شدت جریانی که پاور بانک ارائه می دهد م بایست با دستگاه های متصل به آن متناسب باشد

شدت جریان پاوربانک به معنی سرعت آن است. یعنی این دستگاه قادر است سایر دستگاه های الکترونیکی را که به آن وصل می شوند با چه سرعتی شارژ کند. پاوربانک هایی که در رده های معمولی و روتین قرار می گیرند عموما بین یک الی سه و نیم آمپر جریان ارائه می دهند. که هر چقدر این میزان جریان ارائه شده بزرگتر بوده و به سه و نیم نزدیکتر باشد قطعا سرعت شارژ افزایش پیدا می کند. در این میان از حداکثر شدت جریانی که گوشی هوشمند شما از آن پشتیبانی می کند غافل نشوید.

چرا که اگر گوشی شما جریان مثلا 5/3 آمپری را پشتیبانی نکند و تنها تا 2 آمپر را ساپورت کند خرید پاوربانک 5/3 آمپری تنها اتلاف هزینه است. برخی از پاوربانک ها از قابلیت تعیین شدت جریان هوشمند بهره می برند. یعنی با اتصال دستگاه به آنها تشخیص می دهند که شدت جریانی مناسب بوده و آن را برقرار می کنند. این قابلیت فوق العاده به کمتر آسیب دیدن باتری دستگاه شما کمک شایانی می کند اما خب پاوربانک هایی که با این قابلیت ارائه می شوند به نسبت قیمت های بالاتری دارند.

پاوربانک مودم چیست؟ ⚡️ نحوه روشن کردن مودم با پاوربانک
ادامه مطلب

یک یا چند درگاه داشتن پاوربانک

اگر می خواهید دو یا چند دستگاه را به صورت همزمان به پاوربانک خود متصل کنید بهتر است انواعی را انتخاب کنید که چند درگاه یا همان پورت در اختیار شما می گذارند. به این وسیله شما قادر هستید چند دستگاه را به صورت همزمان شارژ کنید و در مقابل اگر فقط می خواهید یک دستگاه را در آن واحد با پاوربانک خود شارژ کنید بهتر است از انواع تک پورت را خریداری نموده و هزینه ی اضافی برای خرید بهترین پاوربانک های 2018 از نوع چند پورت نکنید. نکتهی مهم این است که وقتی چند دستگاه را همزمان شارژ می کنید توان پاوربانک برای شارژ  میان آنها تقسیم شده و سرعت شارژ پایین می آید.

بهترین پاوربانک های 2018

آیا این پاوربانک از قابلیت فست شارژ بهره مند است یا خیر؟

یکی از قابلیت هایی که اخیرا گوشی های هوشمند از آنها بهره مند هستند قابلیت فست شارژ است. یعنی در مدت تقریبا سی دقیقه دستگاه می تواند تقریبا نیمی از شارژ از دست رفته ی خود را دریافت کند و دوباره قابل استفاده باشد. پاوربانک ها هم از غافله عقب نمانده اند و سعی کرده اند تا خود را با این تکنولوژی همگام کنند.

برندهای تولید کننده ی بهترین پاوربانک های 2018 اعم از سامسونگ، انکر، شیائومی و غیره پاوربانک هایی طراحی و تولید کرده اند که از این قابلیت فست شارژ پشتیبانی می کنند و می توانند گوشی های شما را در مدت زمانی کوتاه شارژ کنند. اگر پاوربانک ارائه شده با این قابلیت از تکنولوژی فست شارژ 1.0 بهره ببرند بیشترین میزان توان آنها برابر 10 وات بوده و ولتاژی که برای خروجی آنها تعیین می گردد برابر با 5 ولت است.

بهترین مارک های پاوربانک+ 10مدل از بهترین مارک های پاوربانک
ادامه مطلب

در مقابل پاور بانک هایی که از تکنولوژی فست شارژ 2.0 بهره می برند با همان خروجی مشابه تکنولوژی قبلی اما توانی برابر با 5، 9 و یا 12 ولت ارائه می شوند. همچنین توان باتری این پاوربانک ها هم برابر با 18 وات است. در صورتی که پاور بانک مورد نظر با تکنولوژی فست شارژ 3.0 به بازار عرضه شود ولتاژ خروجی متغیر بوده و از بازه ی سه ممیز دو دهم ولت تا بیست ولت می تواند تغییر کند. توان خروجی نیز برای این نسل قادر است تا 18 وات را تامین نموده و پیشرفت داشته باشد.

نکته ای که در مورد این قابلیت باید به آنها توجه داشته باشید این است که گوشی شما هم حتما از این  ویژگی پشتیبانی کند. در غیر این صورت هزینه ای که برای خرید پاوربانکی با این قابلیت کرده اید کاملا بیهوده است.

در این مطلب به معرفی چندتا از انواع مختلف بهترین پاوربانک های 2018 پرداختیم. سپس به نکته هایی مهم که می بایست در هنگام خرید پاوربانک به آنها توجه کنیم نیز پرداختیم و یک راهنمای کامل و کوتاه خرید پاوربانک در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید به کمک آن بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب