09917183929

بهترین پاوربانک شیائومی چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین پاور بانک شیائومی

در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین پاوربانک شیائومی بپردازیم. از زمانی که بشر وارد عصر دیجیتال شده است، زندگی انسان ها به سهولت می گذرد و همچنین نیاز های زیادی برآورده شده است. ولی در بین این همه تکنولوژی هایی که به وجود آمده اند، باز هم نیاز هایی وجود داشته اند. در واقع از دل یک تکنولوژی، نیاز به یک تکنولوژی دیگر به وجود می آید.

بهترین پاور بانک شیائومی و ضرورت های استفاده از آن 

از زمانی که موبایل ها، تبلت ها و لپ تاپ ها به وجود آمده اند، بسیاری از نیاز ها برطرف شده اند. از آن جهت که این دسته از دستگاه ها همراه هستند و از نیروی باتری استفاده می کنند، همواره نگرانی تمام شدن شارژ باتری آن ها وجود داشته است. یکی از نوآوری هایی که موجب شد این نیاز و نگرانی برطرف شود، پاوربانک ها بودند.

با وجود پاوربانک ها بسیاری از نگرانی ها از جهت تمام شدن شارژ باتری موبایل به پایان رسید. امروزه موبایل ها، تبلت ها ولپ تاپ ها، در برند های بسیار متنوعی روانه بازار می شوند. یکی از برند هایی که بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است برند شیائومی می باشد. امروزه گوشی ها و دیگر دستگاه های زیادی تحت برند شیائومی در بازار وجود دارند. لذا پاوربانک های شیائومی هم ایجاد شده اند و روانه بازار شده اند. در ادامه این مقاله به معرفی بهترین پاوربانک شیائومی می پردازیم. همراه ما باشید.

مقایسه سیلیکون پاور با شیائومی ✔️ بهترین 2 برند پاوربانک های بازار
ادامه مطلب

بهترین پاور بانک شیائومی

پاوربانک و کاربردهای آن

قبل از این که به معرفی بهترین پاوربانک شیائومی بپردازیم، اجازه دهید مقداری دستگاه های پاوربانک و کارکرد آن ها را مورد بررسی قرار دهیم. به طور کلی از زمانی که نوآوری هایی نظیر موبایل ها، تبلت ها و لپ تاپ ها روانه بازار شدند، لوازم جانبی آن ها هم ایجاد شدن. لوازم جانبی نظیر هدست، هندزفری و شارژر. پاوربانک هم معمولا جزو لوازم جانبی این نوآوری ها محسوب می شود.

امروزه تولید کنندگان نوآوری های مختلف، سعی در ساخت باتری هایی بهتر و حجیم تر دارند. آن ها سعی دارند الگوریتم های بهینه تری را ارائه دهند تا شارژ باتری های موبایل و دستگاه های مختلف دیر تر به پایان برسد. به طور کلی هر میزان هم که قدرت باتری بالاتر باشد، باز هم همه چیز به میزان استفاده کاربر بر می گردد.

با ظهور پاوربانک ها هر لحظه و در هر مکان می توانید، نیروی باتری موبایل یا تبلت و یا حتی لپ تاپ خود را افزایش دهید. برخی از کاربران هستند که استفاده بسیار زیادی را از دستگاه های خود دارند. به طور مثال فردی که شاغل می باشد و در شغل خود به طور مداوم با موبایل خود سر و کار دارد، نمی تواند همیشه موبایل خود را به شارژ بزند.

احتمال دارد این دسته از افراد مقداری از زمان خودر ا برای انجام کار خود از دست بدهند. زیرا استفاده زیاد از موبایل و دستگاه های دیگر، باعث می شود نیروی باتری زود به اتمام برسد. در این جور مواقع یک پاوربانک می تواند نیاز فرد را برطرف کند. البته به طور کلی پاوربانک ها هم نیاز به شارژ دارند.

بهترین پاور بانک بازار(مقایسه قدرت و ظرفیت 8 شارژر همراه برتر)
ادامه مطلب

انواع پاوربانک ها برای دستگاه های مختلف

بهتر است قبل از این که با بهترین پاوربانک شیائومی آشنا شوید، انواع پاوربانک ها را برای خرید بشناسید. در ادامه به بررسی انواع پاوربانک می پردازیم.

  • پاوربانک برای موبایل ها و تبلت ها

بیشترین پاوربانک هایی که تولید و خریداری می شوند، برای موبایل ها و تبلت ها هستند. به طور کلی کسانی که بسیار زیاد از موبایل های خود استفاده می کنند، به پاوربانک برای موبایل خود احتیاج دارند. امروزه این دسته از پاوربانک ها، متناسب با برند های موبایل های موجود در بازار ایجاد می شوند. این دسته از پاوربانک ها دارای ظرفیت های متفاوتی هستند.

  • پاوربانک برای لپ تاپ

امروزه لپ تاپ های مختلفی هم در بازار وجود دارند. لپ تاپ ها هم به طور کلی دارای پاوربانک های مخصوصی هستند که به صورت جدا به فروش می رسند. پاوربانک های لپ تاپ، دارای باتری های بسیار بزرگی هستند. این دسته از پاوربانک ها خروجی ولتاژ و جریان متناسب دارند. امروزه برندهای مختلفی مانند پاور بانک سیلیکون پاور نمونه های با کیفیتی از پاوربانک های لپ تاپ را تولید و عرضه می کنند. 

  • پاوربانک های سولار

همان طور که می دانید، پاوربانک ها هم برای جذب نیرو، نیاز به شارژ شدن دارند. پاوربانک های سولار هیچ شارژر مستقیمی ندارند. این دسته از پاوربانک ها با استفاده از انرژی های طبیعی نظیر انرژی خورشیدی، شارژ می شوند. این ویژگی در بهترین پاوربانک شیائومی دیده نمی شود.

  • پاوربانک های هوشمند
انواع پاوربانک شیائومی (xiaomi) - معرفی 4 مدل از بهترین پاوربانک شیائومی
ادامه مطلب

تمامی خصوصیات پاوربانک های هوشمند نظیر ولتاژ و جریان متناسب، وابسته به خصوصیات باتری دستگاه مورد نظر می باشد. به طور کلی پاوربانک های هوشمند از امنیت بسیار بالاتری برخوردارند.

بهترین پاوربانک های شیائومی

نوبتی هم باشد، نوبت معرفی بهترین پاوربانک شیائومی است. شیائومی امروزه به یکی از محبوب ترین برند های تولید دستگاه هایی نظیر موبایل و غیره تبدیل شده است. موبایل های شیائومی امروزه دارای خریداران زیادی در کشور ما هستند. در ادامه این مقاله به معرفی بهترین پاوربانک های گوشی های شیائومی می پردازیم.

پاوربانک 10000 mAh شیائومی

اولین پاوربانکی که تولید شده توسط برند شیائومی می باشد و قصد معرفی آن را داریم، پاوربانک 10000 mAh می باشد. به طور کلی هر پاوربانکی از یک نوع ولتاژی پشتیبانی می کند. پاوربانک 10000 mAh از شارژر پرسرعت و دو طرفه 18 واتی پشتیبانی می کند. این پاوربانک، بهترین پاوربانک شیائومی می باشد. هر پاوربانکی که تحت ساخت هر برندی باشد، دارای یک ظرفیتی می باشد.

پاوربانک 10000 mAh همان طور که از نامش پیداست، دارای ظرفیت 10000 میلی آمپر می باشد؛ این یعنی دو برابر یک باتری موبایل شیائومی ظرفیت دارد. میزان زمانی که طول می کشد تا این پاوربانک شارژ شود، بستگی به شارژر آن دارد. به طور مثال با استفاده از شارژر 5 ولتی، 6 ساعت زمان می برد تا شارژ شود. ولی با یک شارژر 9 ولتی 4 ساعت زمان می برد تا شارژ شود.

پاوربانک redmi 20000 مدل Redmi PB200LZM - پاوربانک فوق العاده شیائومی
ادامه مطلب

بهترین پاور بانک شیائومی

پاوربانک 20000 mAh شیائومی

نام کامل این پاوربانک، 20000 mAh شیائومی مدل c2 می باشد. این پاوربانک بهترین پاوربانک شیائومی می باشد؛ به گونه ای که دو برابر پاوربانک قبلی ظرفیت باتری دارد. این پاوربانک دارای 20000 میلی آمپر ظرفیت می باشد. چناچه صاحب یک موبایل شیائومی هستید و استفاده شما از آن در طول روز بسیار بالا است، ما این پاوربانک را به شما پیشنهاد می کنیم.

به طور کلی هر پاوربانکی دارای حداقل یک پورت می باشد. پاوربانک معرفی شده دارای دو پورت می باشد. پورت اول برای USB می باشد و پورت دوم برای شارژر پاوربانک می باشد. ظرفیت این پاوربانک شیائومی می تواند در طول روز 4 الی 7 بار اقدام به شارژ باتری گوشی شما کند.

این پاوربانک با بعضی از تبلت ها و لپ تاپ ها نیز سازگاری دارد. برای ساخت هر پاوربانکی با هر برندی، یک سری مواد به کار رفته است. برای ساخت پاوربانک 20000 mAh شیائومی مدل c2، از مواد PC و ABS به کار گرفته شده است.

پاوربانک 10000 mAh شیائومی نوع بی سیم

امروزه برند شیائومی، پاوربانک های بی سیم هم تولید می کند. در استفاده از پاوربانک بی سیم، دیگر نیازی نیست که از کابل شارژ استفاده شود. پاوربانک بی سیم 10000 mAh، از لحاظ سهولت استفاده بهترین پاوربانک شیائومی نیز محسوب می شود. این پاوربانک 10000 میلی آمپر ساعتی است. کارکردن با این پاوربانک به طور کامل بی سیم می باشد؛ به طوری که حتی شارژ شدنش هم بی سیم امکان پذیر می باشد.

درست است که این پاوربانک شیائومی کاملا بی سیم می باشد؛ ولی در بعضی اوقات می تواند برای استفاده از آن از کابل شارژ هم استفاده کنید. این مورد به طوری هستن که حتی دو پورت هم برای کاربر در نظر گرفته شده است. به گونه ای که دارای یک پورت خروجی نوع A و یک پورت ورودی نوع C می باشد.

مقایسه پاور بانک شیائومی با انکر و معرفی بهترین پارو بانک
ادامه مطلب

پاوربانک بی سیم 10000 mAh به دلیل امنیت بالایش بسیار معروف می باشد. امنیت بالای بهترین پاوربانک شیائومی به این دلیل است که از ورود و خروج ولتاژ پیش از حد جلوگیری می کند. این مورد باعث می شود هیچ آسیبی از نظر ولتاژ به دستگاه وارد نشود.

پاوربانک 20000 mAh مدل ردمی

یکی دیگر از پاوربانک های تولید شده توسط برند شیائومی، پاوربانک 20000 mAh مدل ردمی می باشد. این پاوربانک به مقرون به صرفه بودنش معرف است و به نوعی بهترین پاوربانک شیائومی از نظر کارکرد می باشد. این پاوربانک دارای باتری 20000 میلی آمپری می باشد.

این پاوربانک چهار پورت را جهت استفاده در اختیار مصرف کننده گذاشته است. دو تا از این چهار پورت، پورت های USB می باشند؛ به این معنا که می توانند دو دستگاه را به صورت همزمان شارژ کنند. همچنین یکی دیگر از آن چهار پورت، پورت C می باشد و پورت دیگری از نوع میکرو USB است.

سخن آخر در بهترین پاور بانک شیائومی 

اگر دارای موبایل شیائومی هستید، سعی کنید حتما از پاوربانک های شیائومی استفاده کنید. در این مقاله به معرفی بهترین پاوربانک شیائومی پرداختیم. امیدواریم بهره کافی را از این مقاله برده باشید. برای اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب