09917183929

ایرادات پاوربانک هیسکا (hiska) ✔️ بررسی 3 پاوربانک پرطرفدار هیسکا

ایرادات پاوربانک هیسکا

ایرادات پاوربانک هیسکا موضوعی است که با شما می خواهید در این مقاله درباره با آن بحث کنیم. مسلماً تمام پاوربانک ها، حتی پاوربانک هایی که ساخت یک شرکت بسیار بزرگ و معروف هستند؛ معایب و ایراداتی دارند. هیسکا هم یکی از همین شرکت ها است که در زمینه تولید پاوربانک فعالیت می کند.

هیسکا یکی از شرکت های نسبتا خوب در ساخت پاوربانک است. اما این برند توان رقابت با برندهای معتبر مانند سامسونگ، شیائومی و… را ندارد. به همین دلیل است که شاید این اسم این برند را کمتر شنیده باشید.

اگر می خواهید بدانید که ایرادات پاوربانک هیسکا چیست و همچنین با دیگر پاوربانک های این برند آشنا شوید؛ ما به شما پیشنهاد می کنیم که ادامه این مقاله را از دست ندهید و با وب سایت پاوربانک همراه باشید.

آشنایی با برند هیسکا و همچنین محصولات تولید آن

در این بخش از مقاله همانطور که به شما گفتیم؛ می خواهیم شما را با برند هیسکا و محصولات تولید آن آشنا کنیم تا اطلاعاتتان درباره با این برند بالا رود. پس ادامه این مقاله را از دست ندهید و با وب سایت ما همراه باشید.

ایرادات پاوربانک هیسکا

معرفی و ایرادات پاوربانک هیسکا با ظرفیت 5200 و مدل XP-52:

این پاوربانک یکی از پاوربانک های مناسبی است که ساخت برند هیسکا می باشد. این پاوربانک همانطور که گفته شد ظرفیت 5200 دارد که برای یک پاوربانک تقریباً خوب است. پاوربانک هیسکا با ظرفیت 5200 یکی از محصولات با کیفیت این شرکت می باشد.

یکی از معایب پاوربانک هیسکا 5200 این است که از یک پورت خروجی بهره می برد. پاوربانک های بسیار زیادی وجود دارد که دو پورت خروجی دارند و شما می توانید با استفاده از آنها دو دستگاه را به صورت همزمان شارژ کنید.

پاوربانک هیسکا 10000 ⚡ معرفی دو مدل پاوربانک هیسکا
ادامه مطلب

اما با پاوربانک هیسکا 5200 و مدل XP-52 تنها می توانید یک دستگاه را شارژ کنید. چون این پاوربانک یک پورت خروجی دارد. اگر در زمانی لازم شد که دو دستگاه را به صورت همزمان شارژ کنید؛ روی این پاوربانک ساخت برند هیسکا حساب باز نکنید.

ظرفیت پایین این پاوربانک هم یکی دیگر از معایب آن است. شاید پاوربانک هایی را دیده باشید که بالاتر از 10000 میلی آمپر ظرفیت دارند و می توانید با استفاده از آنها چندین بار تلفن همراه خود را شارژ کنید. اما ظرفیت این پاوربانک خیلی کم است و نمی تواند نیازهای شما را به صورت کامل برطرف کند.

در قسمت بعدی می خواهیم به شما یک پاوربانک دیگر که ساخت برند هیسکا می باشد را معرفی کنیم تا بتوانید این برند و ایرادات پاوربانک های او را بهتر بشناسید. پس ادامه این مقاله را از دست ندهید و با وب سایت پاوربانک همراه باشید.

معرفی و ایرادات پاوربانک هیسکا با ظرفیت 13000 و مدل XP-130:

این پاوربانک هم مانند پاوربانکی که به شما در بخش قبلی معرفی کردیم؛ ساخت برند هیسکا می باشد. این پاوربانک ظرفیت آن بیشتر از پاوربانک معرفی شده در بخش قبلی است و این امر باعث شده است که پاوربانک ساخت برند هیسکا 13000 محبوبیت بیشتری نسبت به پاوربانک قبلی داشته باشد.

یکی از معایب مهم این پاوربانک این است که وزن بالایی دارد. این پاوربانک به دلیل اینکه ظرفیت بالایی دارد، وزن آن بیشتر از پاوربانک قبلی است. مسلماً هر چقدر پاوربانکی که تهیه می کنید ظرفیت بیشتری داشته باشد؛ وزن آن نیز بالاتر خواهد رفت. اما این وزن برای پاوربانک با ظرفیت 13000 میلی آمپر بسیار زیاد است.

این پاوربانک حدود 300 گرم وزن دارد و این امر باعث شده است که افراد، خیلی مشتاق خرید این پاوربانک نباشند. پس وزن این پاوربانک بالا است و این امر باعث کم فروش بودن آن شده است.

حمل آسان یکی از مهم ترین معیارهایی است که پاوربانک ها بر اساس آن با یکدیگر مقایسه می شود. همانطور که به شما در بالا گفتیم وزن این پاوربانک حدود 300 گرم است. این بالا بودن وزن باعث شده است حمل این پاوربانک سخت باشد. وقتی که شما این پاوربانک را برای مدت زمان زیادی با خود حمل می کنید؛ احساس خستگی کرده و دیگر نمی توانید آن را همراه خود داشته باشید. اما یک پاوربانک خوب، پاوربانکی است که بتوانید آن را با خود برای مدت زمان زیادی حمل کرده و احساس خستگی نکنید. پس این پاوربانک حمل آسانی ندارد و نمی توان آن را به راحتی حمل کرد.

پاوربانک هیسکا 10000 ⚡ معرفی دو مدل پاوربانک هیسکا
ادامه مطلب

در ادامه این مقاله می خواهیم باز هم پاوربانک های دیگری که ساخت برند هیسکا را معرفی کنیم. پس اگر می خواهید با پاوربانک های بیشتری از این برند آشنا شوید؛ ما به شما پیشنهاد می کنیم که ادامه این مقاله را از دست ندهید و با وب سایت معتبر پاوربانک همراه باشید.

معرفی و ایرادات پاوربانک هیسکا با مدل XP-120 و ظرفیت 12000:

ایرادات پاوربانک هیسکا

این پاوربانک یکی دیگر از پاوربانک هایی است که ظرفیت آن 12000 می باشد و 1000 میلی آمپر از پاوربانکی که در بخش قبلی به شما معرفی کردیم کمتر است. این پاوربانک هم معایبی دارد که می خواهیم آنها را به شما بگوییم.

این پاوربانک هیسکا با ظرفیت 12000 با وجود اینکه ظرفیت آن از پاوربانکی که در بخش قبلی با ظرفیت 13000 معرفی کردیم کمتر است؛ اما وزن آن همان 300 گرم است و این یکی از مهم ترین معایب این پاوربانک محسوب می شود.

این پاوربانک همانطور که می بینید تکنولوژی پایینی دارد. پاوربانکی که در بخش قبلی به شما معرفی کردیم قابلیت پشتیبانی از شارژ سریع را دارا بود؛ اما این پاوربانک نمی تواند تلفن شما را به صورت سریع شارژ کند و این امر باعث می شود که تعداد فروش این پاوربانک کم باشد.

عیب دیگر این پاوربانک طراحی ظاهری آن است. پاوربانک های زیادی وجود دارد که شرکت های سازنده آنها توانستند ظاهر بسیار زیبایی را برای آنها طراحی کنند. اما این پاوربانک اصلاً ظاهر زیبایی ندارد و این عیب نیز در کم بودن فروش این پاوربانک ساخت برند هیسکا با ظرفیت 12000 مؤثر بوده است.

در بخش بعدی با ما همراه باشید چون می خواهیم به شما یک سایت بسیار خوب برای خرید پاوربانک را معرفی کنیم. چون خرید از یک سایت خوب معتبر از اهمیت بالایی برخوردار است. پس ادامه این مقاله را از دست ندهید و با وب سایت پاوربانک تا انتهای این مقاله همراه باشید.

پاوربانک هیسکا 10000 ⚡ معرفی دو مدل پاوربانک هیسکا
ادامه مطلب

بهترین سایت برای خرید پاوربانک و مقایسه پاوربانک ها

در این بخش مقاله همانطور که به شما گفتیم؛ می خواهیم به شما یکی از بهترین سایت هایی را معرفی کنیم که از آن می توانید بهترین پاوربانک ها را بخرید و همچنین با هم مقایسه کنید. پس ادامه این مقاله را از دست ندهید و با وب سایت ما همراه باشید.

یکی از بهترین سایت هایی که می تواند به شما در خرید پاوربانک کمک بسیار زیادی کند وب سایت معتبر و عالی پاوربانک می باشد. این وب سایت پاوربانک های تمام برند را دارد و شما می توانید هر برندی که می خواهید را از این سایت با بهترین قیمت ها خرید کنید.

شما با استفاده از این سایت می توانید تمام برندهای معتبر پاوربانک را مقایسه کرده و توضیحات هر کدام را بخوانید. پس وب سایت پاوربانک یکی از بهترین سایت ها برای خرید پاوربانک می باشد.

ایرادات پاوربانک هیسکا

شما در این مقاله به صورت پراکنده با ایرادات پاوربانک هیسکا آشنا شدید. اما در این بخش می خواهیم برخی از آنها را به صورت متمرکز به شما بگوییم.

اولین عیب این پاوربانک ها، این است که برخی از آنها تک پورت هستند و شما می توانید با استفاده از آنها تنها یک دستگاه را شارژ کنید. دومین عیب آنها که بسیار مهم است؛ وزن آنها می باشد. وزن این پاوربانک خیلی بالا است و این امر باعث شده است که حمل آنها سخت باشد. سومین عیب این پاوربانک های هیسکا ظاهر آنها است. شکل ظاهری و طراحی بیرونی پاوربانک برای افراد زیادی اهمیت دارد؛ اما یکی از ایرادات پاوربانک هیسکا این است ظاهر چندان زیبایی ندارد.

کلام آخر

شما در این مقاله که از وب سایت پاوربانک منتشر شده است؛ با بیشتر نکات درباره با برند هیسکا و همچنین ایرادات پاوربانک هیسکا آشنا شدید. از اینکه ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید از شما کمال تشکر را داریم. همچنین میتوانید انواع پاوربانک ها را از این لینک مشاهده کنید.

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب