09917183929

ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر ✔ 6 مدل پاور بانک انرجایزر

ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر

گستردگی که در ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر به وجود آمده است، باعث شده تا کسانی که مشتاق خرید پاوربانک تحت این برند هستند دیگر دغدغه مالی را نداشته باشند. در سال های گذشته همواره نیاز به محصولات دیجیتال مختلف بسیار زیاد شده است و بنا بر همین موضوع، برند های مختلفی روی کار آمده اند. یکی از برند هایی که در زمینه تولید پاوربانک توانسته عملکرد فوق العاده ای را داشته باشد، انرجایزر است.

 با جرأت می توان گفت که انرجایزر در حال حاضر، یکی از بهترین برند هایی است که می توان با اطمینان خرید پاور بانک را از آن انجام داد. اوایلی که پاوربانک ها به وجود آمده بودند، تقریبا همه توان خرید آن ها را داشتند؛ اما رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی هایی که درون این دسته از محصولات به کار می رفت، ما شاهد افزایش تعرفه آن ها نیز بودیم.

اما برندی مانند انرجایزر موفق شد تا پاوربانک های مختلفی با تعرفه های متفاوت به وجود بیاورد. اگر می خواهید برای خرید پاور بانک، از ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر آشنا شوید، ادامه این بلاگ را از دست ندهید.

ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر

میزان تعرفه پاوربانک های انرجایزر

برخی از افراد زمانی که می خواهند اقدام به خرید پاوربانک انرجایزر کنند، در واقع به دنبال یک تعرفه ثابت می گردند؛ اما این اقدام کاملا اشتباه است. لازم است بدانید که برای مطلع شدن از تعرفه های موجود، نیاز است تا ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر را ما به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم؛ چرا که پاوربانک های مختلفی تحت این برند روانه بازار شده اند. حال موضوع بسیار مهمی که در این بین وجود دارد، معیار های تعیین کننده قیمت در پاور بانک های انرجایزر هستند.

بهترین پاور بانک بازار(مقایسه قدرت و ظرفیت 8 شارژر همراه برتر)
ادامه مطلب

اولین معیار و اصلی ترین معیاری که باید از آن مطلع باشید، ظرفیت باتری پاوربانک است. در واقع خریداران مهم ترین چیزی که برای آن ها اهمیت دارد، همین ظرفیت است. ظرفیت پاوربانک می باشد که تعیین می کند شما چه تعداد مرتبه می توانید دستگاه هدف خود را شارژ کنید. طبیعتا پاور بانکی که دارای 10000 میلی آمپر ظرفیت است با پاوربانکی که 20000 ظرفیت دارد، تعرفه قیمت زیادی را نیز به وجود می آورد. همچنین دقت داشته باشید که معیار بعدی که در تعرفه پاوربانک ها تاثیر می گذارد، فناوری های به کار رفته است.

در واقع لازم است بدانید که با گذشت زمان، از فناوری های مختلفی درون پاور بانک های انرجایزر استفاده شد. برخی از این فناوری ها شامل کنترل شدت خروجی ولتاژ به دستگاه هدف و فناوری شارژ سریع می باشند. این مورد را هم فراموش نکنید که خود برند نیز، تاثیر زیادی بر روی قیمت دارد. معمولا برند انرجایزر به دلیل سابقه بسیار عالی که در تولید پاوربانک دارد، موفق شده تا در تعیین قیمت هم تاثیر مثبتی بگذارد. برای شناخت ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر ادامه این مقاله را از دست ندهید.

ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر

در بخش قبلی دانستید که چه معیار هایی در تعیین قیمت پاوربانک های انرجایزر تاثیر گذار هستند؛ حال وقت آن رسیده است که از ارزانترین تا گران ترین پاور بانک انرجایزر مطلع شوید. دقت داشته باشید که هنگام خرید مهم ترین چیزی را که باید در نظر بگیرید، نیاز خود از پاوربانک است؛ اما طبیعتا بودجه ای هم که در اختیار دارید بسیار در این مورد تاثیر گذار می باشد. انرجایزر نگرانی های لازم را از بین برده و پاوربانک هایی با قیمت های مختلف را به وجود آورده است. در ادامه به طور کامل هر کدام از آن ها را معرفی می کنیم.

پر فروش ترین پاوربانک های برند انرجایزر | راهنمای خرید پاور بانک انرجایزر
ادامه مطلب

پاوربانک انرجایزر مدل UE8006

در مبحث ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر اولین محصولی را که می خواهیم به شما تحت همین برند معرفی کنیم، مدل UE8006 است. در واقع مدل UE8006 برند انرجایزر را می توان ارزان ترین پاوربانک موجود این برند دانست. در همین اول کار اجازه دهید تا به شما بگوییم که قیمت پایین یک پاوربانک، دلیل بر کیفیت بد آن نمی شود؛ بلکه فقط ظرفیت و تعداد درگاه های آن است که پایین می باشند. این مدل از برند انرجایزر دارای 8 هزار میلی آمپر ظرفیت است.

چنین میزان ظرفیتی فقط برای کسانی مناسب است که می خواهند از پاوربانک برای شارژ کردن گوشی خود استفاده کنند. در واقع ظرفیت مدل UE8006 برای شارژ کردن دستگاه هایی نظیر تبلت مناسب نیست. این پاور بانک دارای دو پورت خروجی USB است. همچنین یک پورت دوگانه و یک پورت ورودی MICRO است. اگر بخواهیم با شما صادق باشیم، به جرات می توانیم بگوییم که پاوربانک UE8006 برند انرجایزر نسبت به کیفیتی که دارد، با قیمت عالی در حال فروش است. این مدل تقریبا در محدوده قیمیتی 200 هزار تومان به فروش می رسد.

پاوربانک انرجایزر مدل UE10054

اگر محصول قبلی به لحاظ ظرفیت نمی تواند نیاز شما را برطرف کنید، می توانید مدل UE10054 را از برند انرجایزر انتخاب کنید. در واقع اگر بخواهیم در مبحث ارزانترین تا گران ترین پاور بانک انرجایزر شفاف صحبت کنیم، می توانیم بگوییم که این محصول هم نسبت به کیفیتی که دارد، با قیمت عالی در حال فروش است. پاوربانک مدل UE10054 برند انرجایزر، تقریبا در محدوده قیمتی 290 هزار تومان به فروش می رود. این پاوربانک دارای 10000 میلی آمپر ظرفیت است.

مقایسه پاور بانک شیائومی با انرجایزر در بازار با قیمت عالی
ادامه مطلب

با ظرفیتی که این پاور بانک دارد، می توانید حدود سه مرتبه گوشی خود را شارژ کنید. همچنین با استفاده از آن می توانید دستگاه های دیگر نظیر هدفون و تبلت خود را هم شارژ کنید. پاوربانک مدل UE10054 انرجایزر دارای دو پورت USB و یک پورت Micro است.

 

پاوربانک انرجایزر مدل UE20009

در مبحث ارزانترین و گران ترین پاوربانک انرجایزر می خواهیم محصولی را معرفی کنیم که از لحاظ قیمت، تقریبا متوسط و از لحاظ کیفیت، عالی است. در حال صحبت درباره مدل UE20009 برند انرجایزر هستیم. این مدل از برند انرجایزر دارای تقریبا 20000 میلی آمپر ظرفیت است. مدل UE20009 تقریبا در محدوده قیمتی 400 هزار تومان به فروش می رود. یکی از مهم ترین ویژگی های این پاوربانک، بررسی و کنترل میزان ورودی خروجی دستگاه است.

پاوربانک انرجایزر مدل PS80000

تا به این جای کار در مبحث ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر به معرفی پاوربانک های ارزان قیمت پرداختیم؛ حال در این بخش می خواهیم گران ترین پاوربانک انرجایزر را به شما معرفی کنیم. پاور بانک انرجایزر مدل PS80000 را می توان غول این برند دانست. این پاوربانک دارای 80000 میلی آمپر ظرفیت باتری است. همچنین تقریبا در محدوده قیمتی 4 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رود. این محصول می تواند بیشتر از 10 مرتبه یک گوشی موبایل را شارژ کند.

آشنایی با بهترین پاوربانک انرجایزر 20000 ⚡ معرفی 5 مدل برتر پاوربانک انرجایزر
ادامه مطلب

همچنین با استفاده از پاوربانک PS80000 انرجایزر می توانید، به طور همزمان 8 دستگاه را شارژ کنید؛ شما قادر هستید این پروسه شارژ کردن را حتی، به صورت وایرلس انجام دهید. این پاور بانک دارای 400 گرم وزن می باشد و به نوعی سنگین است و برای حمل و نقل مناسب نمی باشد.

 در واقع از این پاوربانک به صورت ثابت استفاده می کنند. از دیگر نکات مثبت این پاوربانک فوق العاده انرجایزر، می توان به 4 عدد درگاه USB آن اشاره کرد. همچنین پاوربانک PS80000 دارای طرح و نقش بسیار زیبایی می باشد. از این پاور بانک حتی می توانید در محیط کار خود به صورت عمومی استفاده کنید. پاوربانک مدل PS80000 دارای یک پایه شارژر مخصوص است. در واقع الکلی نیست که در ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر این محصول، گران ترین شناخته شده است.

ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر

پاوربانک انرجایزر مدل PS20000

دیگر پاور بانکی که به عنوان یک محصول گران از سوی برند انرجایزر می خواهیم به معرفی آن بپردازیم، مدل PS20000 است. این پاوربانک همان طور که از نامش هم پیدا است، ظرفیت 20000 میلی آمپری دارد. پاوربانک PS20000 دارای یک شارژر رومیزی می باشد که با استفاده از آن، می توانید به صورت همزمان دو پاوربانک را شارژ کنید. شما با خرید این محصول برند انرجایزر، به 4 درگاه USB دسترسی خواهید داشت، به این معنی که می توانید 4 دستگاه را به طور همزمان شارژ کنید.

بهترین پاور بانک وایرلس فست شارژ ⚡️ پاور بانک های پیشنهادی 2021
ادامه مطلب

پاوربانک انرجایزر مدل UE30057PQ

در مبحث ارزانترین تا گران ترین پاور بانک انرجایزر آخرین محصولی را که می خواهیم به شما معرفی کنیم، در محدوده قیمتی تقریبا 900 هزار تومان به فروش می رود. مدل UE30057PQ برند انرجایزر دارای 30000 میلی آمپر ظرفیت است. پاور بانک مدل UE30057PQ برند انرجایزر از فناوری شارژ سریع نیز پشتیبانی می کند. شما می توانید از این محصول برای شارژ گوشی، تبلت و حتی لپ تاپ خود استفاده کنید.

سخن نهایی درباره پاوربانک های انرجایزر

دقت داشته باشید که از پاوربانک های گران قیمت انرجایزر، می توانید برای دیگر دستگاه های برقی نظیر لپ تاپ هم استفاده کنید. بعد از این که با ارزانترین تا گران ترین پاوربانک انرجایزر آشنا شدید، لازم است تا میزان بودجه خود و نیاز خود را برای خرید مورد بررسی قرار دهید.مدل های مختلف این برند را از این سایت مشاهده کنید. امیدواریم که در این بلاگ و در راستای خرید، راهنمای مناسبی برای شما بوده باشیم.

امتیاز دهید!

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

این مطالب را هم بررسی کنید شاید برای شما مناسب باشند..
دریافت مشاوره خرید پاوربانک

جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی جهت انتخاب بهترین نوع پاوربانک با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیگر مطالب از مای ممبر:

شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم تلگرام و اینستاگرام به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پیام رسان‌ها و اپلیکیشن های امروزه ایران و بسیاری از نقاط جهان است. امروزه در پیام رسان تلگرام و اینستاگرام می‌توان انواع مخاطبان با جنسیت و سن و سال‌های متفاوتی را مشاهده نمود. این افراد عموما در طول روز بیش از یک ساعت وقت خود را در این شبکه های اجتماعی به گشت و گذار مشغول‌اند؛ به همین دلیل می‌توان بیزینس‌ها و کسب و کارهایی را دید که در این پیام رسان مشغول برند سازی و همچنین فروش محصولات و خدمات خود هستند. به دلیل تنوع کاربر و همچنین استفاده بیش از پیش افراد از این فضا کسب و کارها روی این پیام رسان برنامه ریزی بلند مدتی انجام می‌دهند.

فهرست مطالب